Csillaghegyi MTE - Szabadkikötő SE 3-0 (1-0)

Budapest-bajnokság I/b. osztály, 4.forduló

Márton utca, 10 néző
Vezette: Kömpf Gyula Asszisztensek: Nyekita Brúnó, Kiss Szabolcs
Szabadkikötő SE: 12 Nagy Imre - 88 Tusják Balázs, 6 Rácz László, 15 Juhász Attila, 21 Mihalik Zsolt - 20 Tollas Gábor, 3 Vígh Sándor, 16 Pecha László, 2 Tollas Csaba - 7 Béres Zoltán, 8 Bita Árpád
Sárga lap: Nagy Imre a 75., Juhász Attila a 57. percben
Csere: Bita Árpád helyett (9) Kruppai János a szünetben, Juhász Attila helyett (14) Geszler Béla az 58., Pecha László helyett (10) Mácsik Péter a 66., Tollas Csaba helyett (17) Makra Márk a 73. percben

Percről-percre:
34. perc:
Egy támadást követően szerezte meg a hazai csapat a vezetést. 1-0
50. perc: Egy távoli lövés megpattant kapusunk előtt a nagyon rossz minőségű talajon, így a labda pályája kiszámíthatatlanná vált. 2-0
74. perc:
 Eladott labda után a hazaiak csatára ziccerben adta meg számunkra a kegyelemdöfést. 3-0

Szurkolói vélemény:
Továbbtart a csillaghegyi átok. 8 éves Kikötői "pályafutásom" alatt nem tudtunk 3 pontot szerezni a Márton úton. Gyenge teljesítmény, katasztrófális pálya, és kapitális bírói hibák jellemezték a mérkőzést. Javíthatunk vasárnap a Goldball ellen!