Szent Pál Akadémia - Szabadkikötő 1-1 (0-1)

2009. november 29., vasárnap 17:00

Promontor utca, 10 néző
Vezette: Bial Pál, Asszisztensek: Kis Tamás László, Noszlopy Zsuzsanna

Szabadkikötő SE: 1 Nagy Imre - 9 Kruppai János, 6 Rácz László, 20 Mihalik Zsolt, 12 Tusják Balázs - 10 Baksa Sándor, 3 Vígh Sándor, 5 Benkovics Attila, 2 Tollas Csaba - 7 Béres Zoltán, 11 Ivancsó Imre
Csere: Béres Zoltán helyett (14) Geszler Béla és Benkovics Attila helyett (18) Makra Márk a 74. percben
Sárga lap: Geszler Béla a 80. percben
Gólszerző: Mihalik Zsolt a 27. percben

Percről percre:
10. perc: A hazaiak távoli lövését védte bravúrral kapusunk.
27. perc: Ivancsó Imre végezte el a szabadrúgást az alapvonaltól kb. 6 méterre, a belőtt labda mindenki mellett elsuhant és az érkező Mihalik Zsolt 2 méterről a hálóba bólintott. 0-1
40. perc: Rácz László szabadrúgása a sorfallól vágódott le.
50. perc: Egy kiugratást követően a hazaiak csatára került ziccerbe, ám Jimmi kapusunk emberfeletti bravúrral védte a lövést.
68. perc: A hazaiak 10-es számú  játékosának - akit a sorozatos utánrúgásaiért és egyéb alattomos szabálytalansáaiért már rég ki kellett volna állítani - távoli bombáját ezúttal kapusunk nem tudta hárítani. 1-1
80. perc: Remek passzolgatások után Tollas Csaba került ordító helyzetbe, visszapasszolt Ivancsónak, aki szorongatott helyzetben a kapusba lőtte a labdát.
89. perc: Egy zseniális kiugratás után Makra Márk sajnos nem tudta elhúzni a labdát a jól kifutó ellenfél kapusa mellett.

Szurkolói vélemény:
Jól játszott a csapat és megérdemelt lett volna a győzelem, ám a sajnos az utolsó percekben nem mentek be a lehetőségek. Összességében mondhatni, hogy szép idényzárás volt.