Szabadkikötő SE - Tintahalak SZASE 5-3 (3-2)

Budapest-bajnokság I/b. osztály, 2. forduló

Szabadkikötő út, 50 néző
Vezette: Orbán Pál Partjelzők: Nyerges Zsolt, Agócs Róbert Ellenőr: dr. Ila Lajos
Szabadkikötő SE: 1 Nagy Imre - 21 Mihalik Zsolt, 15 Juhász Attila, 6 Rácz László, 88 Tusják Balázs - 3 Vígh Sándor, 2 Tollas Csaba, 20 Tollas Gábor, 16 Pecha László - 8 Bita Árpád, 7 Béres Zoltán
Sárga lap: Vígh Sándor a 63., Mihalik Zsolt a 75. percben
Csere: Juhász Attila helyett (10) Varró Nándor a szünetben, Bita Árpád helyett (5) Kiss István András az 53., Pecha László helyett (9) Kruppai János a 63., Béres Zoltán helyett (4) Geszler Béla a 74., Tollas Gábor helyett (11) Mácsik Péter a 85. percben
Gólszerzők: Bita Árpád a 22., 33., 36. percben, Tollas Gábor a 64., Tollas Csaba a 68. percben

Percről-percre:
10. perc:
 Egy vendégtámadást követően a vendégek csatára lőtte ki a hosszú alsót. 0-1
15. perc: Béres lövését védte a kapus bravúrral.
22. perc: Kontratámadást követően Béres Zoltán fejelte vissza a labdát az érkező Bita Árpádnak, aki ballal kilőtte a bal alsót. 1-1
33. perc:
Bita kapott labdát a tizenhatoson belül, de kicsit kisodródva. Gyönyörű visszacselt csinált, majd két védő közt ballal eltekerve lőtte ki a hosszú sarkot. 2-1
36. perc: MESTERHÁRMAS!!! Tollas Csaba ugrott ki a védők között, a kifutó kapus felett át akarta emeleni, ám a vendégek kapusa bravúrral védeni tudott, de a labda pont Bita elé pattant, aki harmadszor is becsengetett! 3-1
40. perc:
Beadást követően a vendég játékos közvetlen közelről lőtt, amit Nagy hatalmas bravúrral védett, ám a kipattanót ismét kapura tudta fejelni a játékos, amit Nagy ugyan kivédett, de a partjelző gólt intett. Kérdéses szituáció, megkérdőjelezhető bírói döntés. 3-2
48. perc:
Sajnos nem volt elég a két gólos előny: egy támadást követően védőinknek röviden sikerült felszabadítaniuk és a teljesen üresen érkező csatár a jobb alsó sarkot lőtte ki. 3-3
55. perc: PEcha végzett el egy szabadrúgást gyorsan, a kapura törő Béres azonban centikkel lőtt fölé.
64. perc: Tollas Gábor lépett ki a leshatárról, éles, kiszorított helyzetből lőtt apokaliptikusan nagy gólt. 4-3
68. perc:
Tollas parádé. Ezúttal Tollas Csaba lépett ki szintén a leshatárról, begyalogolt vele a kapuig, majd a kapus mellett a hosszúba lőtte a labdát. 5-3
78. perc: Szögletet követően a vendégek csatárának fejesét Nagy bravúrral védte.