Budapest-kupa, 1.forduló:
2009. szeptember 09., 17:00

Bogdánfy út, 5 néző
Szabadkikötő SE: 1 Németh Béla - 9 Kruppai János, 3 Vígh Sándor, 5 Juhász Attila, 21 Mihalik Zsolt - 4 Geszler Béla, 20 Tollas Gábor, 2 Tollas Csaba, 17 Makra Márk - 8 Bognár Csaba, 7 Béres Zoltán
Csere: Béres Zoltán helyett (15) Trpik Márk és Bognár Csaba helyett (10) Mácsik Péter az 58. percben
Sárga lap: Vígh Sándor a 37. percben, Németh Béla az 56. percben
Piros lap: Vígh Sándor a 62 . percben (második sárga lapja után)

13. perc: Szokásos figura. Béres Zoltán adta be a szögletet, Juhász Attila megcsúsztatta, Kruppai János pedig 6 méterre a kaputól, védője szorongatásában befejelte vezető góluknat. 0-1
28. perc: Egy szabadrúgás után Bognár Csaba elé került a labda, aki 2 méterről fejelt a hálóba. 0-2
32. perc: Bognár Csaba kapott kitűnő labdát, védője mellett eltolta a labdát, szemben a kapuval sajnos mellé lőtt.
56. perc: Németh Béla kifutott a kapujából, hogy tisztázzon, de ezt csak úgy tudta megtenni, hogy szabálytalankodott a hazaiak csatárával szemben, ezért sárga lapot kapott.
62. perc: Vígh Sándornak a lábát kihúzza a hazaiak védője a saját tizenhatosán belül. A bíró büntető helyett érthetetlen módon Vígh Sándornak ad sárga lapot, ezzel idő előtt a zuhanyzóba küldi.

Szurkolói vélemény:
Egy elég színvonaltalan mérkőzésen arattunk magabiztos sikert az egy osztállyal lejjebb játszó csapat ellen. A mérkőzés magabiztos megnyeréséhez hozzátartozik, hogy az ellenfélnek helyzete sem volt. Fájó pont a mérkőzésben, hogy Vígh Sándort a semmiért kiállították, így ő nem játszhatott a hétvégi meccsen. Következő ellenfelünk a Budapest-kupában a Futballféria csapata lesz szintén idegenben.