Budapest-bajnokság I/b. osztály, 14. forduló
2010. november 20., szombat 11:00

Bátony utca, 50 néző
Vezette: Zimonyi Péter, Partjelzők: Szigeti Márk, Reszler Csaba
Szabadkikötő SE: 12 Nagy Imre - 88 Tusják Balázs, 15 Juhász Attila, 6 Rácz László, 21 Mihalik Zsolt - 2 Tollas Csaba, 3 Vígh Sándor, 11 Kiss István András, 16 Pecha László - 20 Tollas Gábor, 7 Béres Zoltán
Csere: Pecha László helyett (10) Baksa Sándor a 45., Tollas Csaba helyett (8) Bita Árpád a 65., Béres Zoltán helyett (5) Mácsik Péter a 72., Tollas Gábor helyett (9) Kruppai János a 88. percben
Sárga lap: Bita Árpád a 70. percben
Gólszerzők: Juhász Attila a 35., Rácz László a 67., Bita Árpád a 90. percben

Percről percre:
11. perc:
A hazaiak szereztek vezetést egy jól kidolgozott akció után. 1-0
35. perc:
Egy szögletet követően Juhász emelekedett a legmagasabbra, belecsúsztatott a labdába, ami a hosszúban kötött ki. 1-1
42. perc: Jól ugratták ki a hazai csatárt, az kapuájból kifutó kapusunk Rácz Lacival összeütközött, az üresen maradt kapura vitte rá a hazaiak csatára a labdát, de elképesztő módon - szerencsénkre - mellégurította azt.
67. perc: Béres Zoltán bántották a tizenhatoson belül, a bíró a tizenegyespontra mutatott. Rácz László állt a labda mögé és az örök fiatal tanár úr esélyt nem adva a hazaiak portásának, bevágta azt a kapuba.  1-2
73. perc: Amit a bíró nálunk megítélt, olyan könnyen fújta be a másik oldalon is. A hazaiak játékosa azonban nem tudta értékesíteni a büntetőt, mert Nagy Imre emberfeletti bravúrral kivédte azt.
90. perc: Baksa adott remek labdát a szélen meglóduló Bitának, aki begyalogolt a kapuig, majd a kapus mellett elgurította a labdát. 1-3

Szurkolói vélemény:
Nagyon értékes három pontot hoztunk el az otthon nagyon erős Ikarus otthonából egy rendkívül izgalmas és fordulatos meccsen.