Szabadkikötő SE - Goldball '94 FC 0-3 (0-0)

Budapest-bajnokság I/b. osztály, 5.forduló
2010. szeptember 19., vasárnap 15:30

Szabadkikötő út, 20 néző
Vezette: Juhász Szabolcs Partjelzők: Csibra Gábor, Vámos Tamás
Szabadkikötő SE: 12 Tusják Balázs - 21 Mihalik Zsolt, 15 Juhász Attila, 9 Kruppai János, 14 Geszler Béla - 3 Vígh Sándor, 16 Pecha László, 2 Tollas Csaba, 20 Tollas Gábor - 7 Béres Zoltán, 8 Bita Árpád
Csere: Juhász Attila helyett (88) Mácsik Péter a 46., Geszler Béla helyett (17) Makra Márk a 61. percben
Sárga lap: Vígh Sándor a 41., Geszler Béla az 55., Mihalik Zsolt a 62., Makra Márk a 67., Tollas Csaba 69. percben
Piros lap: Kruppai János a 62. percben

Percről percre:
46. perc: Egy összefejelést követően a vérző sebbel rendelkező Juhász Attilát kellett lecserélni.
54. perc: Kruppai engedte haza a labdát, ám az a vizes talajon megállt és a szemfüles vendég csatár eltolta kapusunk mellett és a hálóba gurított. 0-1
57. perc:
 A hazaiak csatára kapott jó labdát a bal oldalon, tolt egyet rajta, majd kilőtte a hosszú sarkot. 0-2
59. perc: 5 perc alatt teljes megsemmisülés. 0-3
62. perc: Kruppai a ziccerben kitörő játékostól test-test elleni harc során elvette a labdát, de a bíró ezt szabálytalannak ítélte, és kapitális baklövést követvén el, kiállította védőnket.
70. perc: Egy buktatásért megítélt tizenegyest Béres kihagyta, a vendég kapus kivédte a lövést.

Szurkolói vélemény:
Csillaghegyhez hasonlóan, a második félidőt felejtsük el! Tipikusan az a meccs, ahol semmi nem jött össze és a jogtalan kiállítás megpecsételte sorsunkat.