Szabadkikötő SE - XII. kerületi önkormányzat Hegyvidék SE 4-0 (2-0)

Szabadkikötő út, 5 néző
Vezette: Kovács II. Gábor Asszisztensek: Oláh Brúnó László, Nyekita János

Szabadkikötő SE: 12 Nagy Imre - 21 Mihalik Zsolt, 6 Rácz László, 5 Juhász Attila, 4 Geszler Béla - 2 Tollas Csaba, 15 Pecha László, 3 Vígh Sándor, 17 Makra Márk - 11 Ivancsó Imre, 8 Bognár Csaba
Sárga lap: -
Csere: Pecha László helyett (10) Baksa Sándor és Geszler Béla helyett (9) Kruppai János a szünetben, Bognár Csaba helyett (7) Bita Árpád a 49. percben
Gólszerzők: Ivancsó Imre a 13 és a 85., Mihalik Zsolt a 33., Makra Márk a 65. percben

Percről-percre:
10. perc: Tollas Csaba kapott hatalmas labdát, egy az egyben vezette a kapusra a labdát, elgurította mellette a labdát, de az 1 méterre a kapu mellett ment el.
13. perc: Ivancsó kapott labdát a jobb szélen, tolt egyet rajta, majd kilőtte a hosszú sarkot. 1-0
25. perc: Ivancsó most a bal oldalon kapott labdát, ellőtte, ám lövése a felső lécen, majd a jobb oldali kapufán csattant.
27. perc: Egy szögletet követően Vígh fejelt éppencsak fölé.
33. perc: Vígh óriásbedobását követően Mihalik Zsolt elé pattant a labda, aki közvetlen közelről a kapuba bólintott. 2-0
65. perc: Makra kapott nagy labdát a bal oldalon, besétált vele a tizenhatoson belülre, majd szétlőtte a hosszú alsó sarkot. 3-0
70. perc: Ivancsó kapott forintos labdát, szó sem lehetett lesről, kicselezte a kapust, de sajnos annyra kisodródott, hogy nem talált kaput.
85. perc: Ivancsó lódult meg ismét, de ezúttal nem hibázott, gólt lőtt. 4-0