2009. szeptember 19., szombat 11:00

Szabadkikötő út, 50 néző
Vezette: Vida Gábor Asszisztensek: Landeszmann László, Bial Pál
Szabadkikötő SE: 1 Nagy Imre - 21 Mihalik Zsolt, 5 Juhász Attila, 6 Rácz László, 9 Kruppai János - 10 Baksa Sándor, 3 Vígh Sándor, 20 Tollas Gábor, 2 Tollas Csaba - 7 Béres Zoltán, 8 Bognár Csaba
Csere: Tollas Csaba helyett (11) Ivancsó Imre a szünetben, Bognár Csaba helyett (15) Trpik Márk a 70. percben, Kruppai János helyett (4) Geszler Béla a 72. percben, Baksa Sándor helyett (17) Makra Márk a 76. percben
Sárga lap: Mihalik Zsolt a 4. percben, Tollas Gábor a 76. percben
Gólszerzők: Béres Zoltán a 11., 42., és a 88. percben, Tollas Csaba a 20. percben, Bognár Csaba a 64. percben

Percről-percre:
4. perc: A vendég együttes kezd jobban, a harmadik támadásukat Mihalik Zsolt csak úgy tudja megállítani, hogy szabálytalankodik a vendégek csatárával. Eredménye egy sárga lap.
11. perc: Béres Zoltán kapott remek labdát a jobb oldalon, tolt rajta egyet, majd erőből kilőtte a hosszú sarkot. 1-0
20. perc:
 Egy kifejelt szöglet után Baksa Sándor adta be megint a labdát, az érkező Tollas Csaba pedig 3 méterről bebelsőzte a labdát a rövid sarokba. 2-0
26. perc:
A vendégek megszerzik szépítő találatukat: a vendégek csatára visszagurította a 9-es számú csapattársának a labdát, aki 18 méterről előtte azt. A lövés kapu fölé ment volna, de sajnos egy KISE játékoson megpattant, így kapusunkat teljesen becsapva került a hálóba a labda. 2-1
42. perc: Béres Zoltán kapott zseniális kiugratást, teljesen egyedül vihette a kapura a labdát, kicselezte a kapust, és a közben visszafutó védő szorongatásában a bal felső pipába lőtt. 3-1
64. perc: Bognár Csaba
szerzi meg 4. gólunkat. 4-1
82. perc: 4-2
88. perc:
Béres Zoltán talál a kapuba, ezzel klasszikus mesterhármast ér el a mérkőzésen. 5-2

Szurkolói vélemény:
Sajnos csak az első félidőre volt szerencsém kimenni, ez azt hiszem látszik az összefoglalóból is. Az első félidő játékképe alapján elmondható, hogy megérdemelt volt a győzelmünk, sokkal többet támadtunk, mint a vendég csapat. Igaz, nekik is voltak helyzeteik, de korántsem annyi, és olyan veszély, mint a mi helyzeteink. Igazi visszavágás volt ez a tavalyi 5-0-ás zakóért.