Vezette: Lengyel Kolos, Asszisztensek: Kalász Péter, Rétsági Oszkár
Szabadkikötő SE: 12 Nagy Imre - 4 Geszler Béla, 6 Rácz László, 5 Juhász Attila, 21 Mihalik Zsolt - 17 Makra Márk, 15 Pecha László, 2 Tollas Csaba, 3 Vígh Sándor - 7 Béres Zoltán, 11 Ivancsó Imre
Sárga lap: Nagy Imre a 37., Tollas Csaba a 60. percben
Piros lap: Ivancsó Imre a 66. percben
Csere: Juhász Attila helyett (88) Tusják Balázs a 43., Geszler Béla helyett (9) Kruppai János és Pecha László helyett (13) Jean Claude M'Bemba a szünetben, Makra Márk helyett (16) Nagy Zsolt és Tollas Csaba helyett (8) Bita Árpád a 62. percben
Gólszerzők: Tusják Balázs a 79., Nagy Zsolt a 90. percben

Percről-percre:
23. perc
: A hazaiak csatára kapott jó labdát, tolt egyet rajta, majd elemi erővel, védhetetlenül kilőtte a jobb felső sarkot. 1-0
26. perc: Makra Márk kapott kitűnő indítást, begyalogolt vele a tizenhatoson belülig, ám lövését a hazaiak kapusa védte, a kipattanót Tollas tűzte rá, de a hazai portás azt is hatalmas bravúrral védte.
37. perc: Nagy Imre kapott sárga lapot reklamálásért.
42. perc: Béres Zoltán lövését fogta az ellenfél kapusa.
50. perc: A hazaiak játékosa tört be a tizenhatoson belülre, lövése két védőnkön irányt változtatva és kapusunkat becsapva vágódott a hálóba. 2-0
55. perc
: Egy előre lőtt labdát követően Tusják Balázs elszámította a labda ívét, ütközött kapusunkkal, a hazaiak csatára pedig köszönve a lehetőséget begurította a labdát az üres kapuba. 3-0
65. perc: Ivancsó egy szabálytalanság után kapott sárga lapot.
66. perc: Ivancsó nem hagyta szó nélkül a történteket, és többszöri felszólítás után sem hagyta abba a reklamálást, így megkapta második sárga lapját, így a pirosat is.
79. perc: Rácz szabadrúgása után Tusják Balázs emelkedett a legnagyobbra és fejelt szép gólt. 3-1
85. perc: Egy kontratámadás után hazai gól született. 4-1
90 perc:
 Az újonan igazolt Nagy Zsolt kapott ziccerben labdát, és szépen emelt a kapuba. 4-2

Szurkolói vélemény:
Bosszantó vereség egy tragikus állapotban lévő pályán játszva és egy nem épp nagy intelligencia hányadossal (ide értve a játékosokat, edzőt és a szurkolókat) rendelkező csapattól. A sorozatos utánrugásokat, mezrángatásokat a bíró egyáltalán nem torolta meg a hazai oldalon, pedig két-három játékosukat már az első félidőben leküldhette volna olyan durva és alattomos szabálytalanságokat csináltak. Jövő hétre reméljük a legjobbakat.